Pertaruhan UFC: Laman Terbaik

Panduan lengkap laman pertaruhan UFC dan MMA terbaik

Laman berlesen MGA/CuracaoDiuji dengan deposit sebenarOdds UFC dikemas kini 202618+ Permainan bertanggungjawab

Laman Pertaruhan UFC Terbaik 2026

11+Laman pertaruhan UFC diuji
6+Tahun dalam oktagon
24/7Odds dikemas kini
18Bahasa tersedia

Di mana bertaruh pada UFC pada 2026

1
Logo Ivibet

Ivibet

Curacao eGaming
9.8/10
Bonus100% sehingga S$219
Pertaruhan5x
PembayaranBitcoin, Ethereum, Neteller
KriptoYa
2
Logo BetLabel

BetLabel

Curacao eGaming
9.7/10
Bonus100% sehingga S$146 + 15% pertaruhan percuma sehingga S$146
Pertaruhan5x
PembayaranVisa, Mastercard, Skrill
KriptoYa
3
Logo 22bet

22bet

Curacao eGaming
9.6/10
Bonus100% sehingga S$178
Pertaruhan5x
PembayaranVisa, Mastercard, Skrill
KriptoYa
4
Logo Nitrobet

Nitrobet

Curacao Gaming Authority
9.4/10
Bonus100% sehingga 25 mBTC
Pertaruhan17x
PembayaranVisa, Mastercard, Skrill
KriptoYa
5
Logo BetRebels

BetRebels

Malta Gaming Authority (MGA)
9.3/10
Bonus100% sehingga S$219
PertaruhanT/A
PembayaranEcoPayz, Klarna, Mastercard
KriptoYa
6
Logo Sportaza

Sportaza

Curacao eGaming
9.5/10
Bonus100% sehingga S$146
Pertaruhan6x
PembayaranVisa, Mastercard, Skrill
KriptoYa
7
Logo Spinanga

Spinanga

Curacao eGaming
8.9/10
Bonus100% sehingga S$219
Pertaruhan6x
PembayaranMastercard, Skrill, Neteller
KriptoYa
8
Logo Fezbet

Fezbet

Curacao eGaming
8.7/10
Bonus100% sehingga S$219
Pertaruhan6x
PembayaranBitCoin, EcoPayz, Ethereum
KriptoYa
9
Logo Rabona Casino

Rabona Casino

Curacao eGaming
8.5/10
Bonus100% sehingga S$219
Pertaruhan6x
PembayaranVisa, Mastercard, Skrill
KriptoYa
10
Logo Cashed

Cashed

Anjouan Gaming License
9.1/10
Bonus100% sehingga S$146
Pertaruhan8x
PembayaranVisa, Mastercard, Skrill
KriptoYa

Bagaimana Odds UFC Berfungsi

Selepas bertahun-tahun bertarung, odds UFC adalah representasi berangka kebarangkalian kemenangan setiap pejuang.

Pasaran utama: Moneyline, Kaedah Kemenangan (KO/TKO, penyerahan, keputusan hakim), Over/Under, Props. Layari halaman utama kami untuk odds terkini.

Status Undang-undang di Asia Tenggara

Kebanyakan peminat UFC menggunakan platform antarabangsa berlesen MGA atau Curacao. ONE Championship berpangkalan di Singapura. Stamp Fairtex dari Thailand adalah antara bintang terbesar. Asia Tenggara adalah tanah air seni mempertahankan diri dunia.

Bagaimana Bertaruh pada UFC

  1. Pilih platform berlesen.
  2. Buat kajian mendalam.
  3. Bandingkan odds. Rujuk panduan pertaruhan MMA.
  4. Urus kewangan dengan disiplin.

Jenis Pertaruhan UFC

  • Moneyline
  • Kaedah Kemenangan
  • Over/Under
  • Pertaruhan Pusingan
  • Pertaruhan Langsung
  • Futures

Analisis Pejuang

Ketepatan pukulan, pertahanan takedown, kadar penyerahan. Gabungan tradisi Muay Thai, Silat menjadikan Asia Tenggara tanah subur untuk MMA.

Pertaruhan Bertanggungjawab

Tetapkan had bulanan dan patuhi dengan tegas. Pertaruhan sukan adalah bentuk hiburan, bukan sumber pendapatan.

Pertaruhan pada Organisasi MMA Lain

Selain UFC, kami menawarkan panduan dan odds untuk Bellator, ONE Championship, PFL dan semua organisasi utama.

PERTARUHAN MMA →
Acara UFC seterusnya

UFC Fight Night: Moicano Vs. Nolan

Sabtu, 31 Oktober 2026

4Hari
23Jam
18Min

10 perlawanan dijadualkan · Acara Utama: Cody Durden vs Ode' Osbourne

Odds acara UFC seterusnya

Berat Pertengahan
ODDS
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
LamanKropschotKleinLink
Ivibet
1.80
4.25
BetLabel
1.74
4.31
22bet
1.88
4.17
Nitrobet
1.82
4.23
BetRebels
1.76
4.29
Odds terbaik Kropschot1.88
Margin-23.6%
Odds terbaik Klein4.31

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Lalat Wanita
ODDS
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
LamanLisboaSzabovaLink
Ivibet
2.20
3.60
BetLabel
2.34
3.46
22bet
2.28
3.52
Nitrobet
2.22
3.58
BetRebels
2.36
3.44
Odds terbaik Lisboa2.36
Margin-29.8%
Odds terbaik Szabova3.60

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Pertengahan
ODDS
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
LamanPetroskiBekoevLink
Ivibet
3.91
1.64
BetLabel
3.85
1.70
22bet
3.99
1.56
Nitrobet
3.93
1.62
BetRebels
3.87
1.68
Odds terbaik Petroski3.99
Margin-16.1%
Odds terbaik Bekoev1.70

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Bulu
ODDS
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa
LamanLeeErosaLink
Ivibet
3.74
2.56
BetLabel
3.88
2.42
22bet
3.82
2.48
Nitrobet
3.76
2.54
BetRebels
3.70
2.60
Odds terbaik Lee3.88
Margin-35.8%
Odds terbaik Erosa2.60

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Ramalan acara UFC seterusnya

Berat Pertengahan
RAMALAN
Joe Kropschot
Joe KropschotKegemaran
VS
Nick Klein
Nick Klein
KropschotKlein
80%20%
PemenangKropschot
KaedahUD
Keyakinan80%
Kropschot2.70
ODDS
Klein5.00

* Odds indikatif berdasarkan analisis statistik.

Berat Lalat Wanita
RAMALAN
Tainara Lisboa
Tainara LisboaKegemaran
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
LisboaSzabova
72%28%
PemenangLisboa
KaedahUD
Keyakinan72%
Lisboa2.20
ODDS
Szabova4.25

* Odds indikatif berdasarkan analisis statistik.

Berat Pertengahan
RAMALAN
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat BekoevKegemaran
Azamat Bekoev
PetroskiBekoev
36%64%
PemenangBekoev
KaedahSUB
PusinganR2
Petroski3.95
ODDS
Bekoev2.50

* Odds indikatif berdasarkan analisis statistik.

Berat Bulu
RAMALAN
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian ErosaKegemaran
Julian Erosa
LeeErosa
22%78%
PemenangErosa
KaedahKO
PusinganR3
Lee5.30
ODDS
Erosa2.40

* Odds indikatif berdasarkan analisis statistik.

Acara UFC Akan Datang

31OKT

UFC Fight Night: Moicano vs. Nolan

Sabtu, 31 Oktober 20265 perlawanan dijadualkan
Acara Utama: Cody Durden vs Ode' Osbourne
Berat LalatBerat PertengahanBerat Lalat WanitaBerat Bulu
ACARA UFC SETERUSNYA
Berat Lalat
ACARA UTAMA16:00 UTC
Cody Durden
Cody Durden
VS
Ode' Osbourne
Ode' Osbourne
Berat Pertengahan
13:00 UTC
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
Berat Lalat Wanita
13:00 UTC
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
Berat Pertengahan
13:00 UTC
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
Berat Bulu
13:00 UTC
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa

Keputusan Terkini

Berat Pertengahan
TAMAT
Cam Rowston
Cam Rowston
FT
Abus MagomedovPemenang
Abus Magomedov
Berat Jerami Wanita
TAMAT
Nicolle Caliari
Nicolle Caliari
FT
Iasmin LucindoPemenang
Iasmin Lucindo
Berat Bulu
TAMAT
Daniel Santos
Daniel SantosPemenang
FT
Bolaji Oki
Bolaji Oki
Berat Ringan
TAMAT
Noah Gugnon
Noah Gugnon
FT
Kody SteelePemenang
Kody Steele
Berat Pertengahan
TAMAT
Jacob Malkoun
Jacob Malkoun
FT
Abubakar VagaevPemenang
Abubakar Vagaev
Berat Bantam
TAMAT
Asaf Chopurov
Asaf Chopurov
FT
Colby ThicknessePemenang
Colby Thicknesse
Berat Ringan
TAMAT
Nurullo Aliev
Nurullo Aliev
FT
Grant DawsonPemenang
Grant Dawson
Berat Ringan Berat
TAMAT
Abdul-Rakhman Yakhyaev
Abdul-Rakhman YakhyaevPemenang
FT
Nikita Krylov
Nikita Krylov
Data dikemas kini masa nyata
10Perlawanan dijadualkan
8Keputusan 7 hari lepas
0KO/TKO minggu ini
26 Okt 2026Kemas kini terakhir