UFC Bahisleri: En Iyi Bahis Siteleri

UFC ve MMA bahisleri icin en iyi sitelerin eksiksiz rehberi

MGA/Curacao lisansli sitelerGercek para yatirma ile test edildi2026 UFC oranlari guncellendi18+ Sorumlu oyun

En Iyi UFC Bahis Siteleri 2026

11+Test edilen UFC bahis siteleri
6+Kafeste gecirilen yillar
24/7Oranlar guncellendi
18Mevcut diller

2026'da UFC'ye nerede bahis yapilir

1
Logo Ivibet

Ivibet

Curacao eGaming
9.8/10
Bonus100% 'e kadar 5,250₺
Cevrim5x
OdemeBitcoin, Ethereum, Neteller
KriptoEvet
2
Logo BetLabel

BetLabel

Curacao eGaming
9.7/10
Bonus100% 'e kadar 3,500₺ + 15% bedava bahis 'e kadar 3,500₺
Cevrim5x
OdemeVisa, Mastercard, Skrill
KriptoEvet
3
Logo 22bet

22bet

Curacao eGaming
9.6/10
Bonus100% 'e kadar 4,270₺
Cevrim5x
OdemeVisa, Mastercard, Skrill
KriptoEvet
4
Logo Nitrobet

Nitrobet

Curacao Gaming Authority
9.4/10
Bonus100% 'e kadar 25 mBTC
Cevrim17x
OdemeVisa, Mastercard, Skrill
KriptoEvet
5
Logo BetRebels

BetRebels

Malta Gaming Authority (MGA)
9.3/10
Bonus100% 'e kadar 5,250₺
CevrimYok
OdemeEcoPayz, Klarna, Mastercard
KriptoEvet
6
Logo Sportaza

Sportaza

Curacao eGaming
9.5/10
Bonus100% 'e kadar 3,500₺
Cevrim6x
OdemeVisa, Mastercard, Skrill
KriptoEvet
7
Logo Spinanga

Spinanga

Curacao eGaming
8.9/10
Bonus100% 'e kadar 5,250₺
Cevrim6x
OdemeMastercard, Skrill, Neteller
KriptoEvet
8
Logo Fezbet

Fezbet

Curacao eGaming
8.7/10
Bonus100% 'e kadar 5,250₺
Cevrim6x
OdemeBitCoin, EcoPayz, Ethereum
KriptoEvet
9
Logo Rabona Casino

Rabona Casino

Curacao eGaming
8.5/10
Bonus100% 'e kadar 5,250₺
Cevrim6x
OdemeVisa, Mastercard, Skrill
KriptoEvet
10
Logo Cashed

Cashed

Anjouan Gaming License
9.1/10
Bonus100% 'e kadar 3,500₺
Cevrim8x
OdemeVisa, Mastercard, Skrill
KriptoEvet

UFC Oranlari Nasil Hesaplanir

UFC bahis oranlari her bir dovuscunun kazanma olasiligini yansitir. Turkiye'de en yaygin format ondalik oranlardir.

Pazarlar: Moneyline, Galibiyet yontemi (nakavt, submisyon, juri karari), Over/Under raund, Props bahisleri.

Turkiye'de UFC Bahislerinin Yasal Durumu

Turkiye'de pek cok bahis sever MGA veya Curacao lisansli uluslararasi platformlari tercih etmektedir. Turkiye gures gelenegiyle dunyada saygin bir yere sahiptir. Maclar S Sport ve UFC Fight Pass uzerinden izlenebilir.

UFC'ye Nasil Bahis Yapilir

  1. Guvenilir bir platform secin.
  2. Hesap olusturun ve dogrulama yapin.
  3. TRY ile hesabiniza para yatirin.
  4. Maclari inceleyin ve bahsinizi yapin. MMA bahis analiz sayfamizi okuyun.

UFC Bahis Turleri

  • Moneyline.
  • Galibiyet yontemi.
  • Over/Under raund.
  • Belirli raund bahisleri.
  • Canli bahisler.
  • Futures bahisleri.

Dovuscu Analizi

Turkiye'nin gures mirasi takedown ve zemin kontrolu becerilerinde buyuk avantaj saglar. Ana sayfamizi ziyaret edin.

Sorumlu Bahis

Kendinize bir depozit limiti belirleyin ve buna siki sikiya uyun. Bahisler bir eglence olarak kalmalidir.

Diger MMA Organizasyonlarina Bahis

UFC'nin otesinde Bellator, ONE Championship, PFL ve tum buyuk organizasyonlar icin rehberler ve oranlar sunuyoruz.

MMA BAHISLERI →
Sonraki UFC etkinligi

UFC Fight Night: Moicano Vs. Nolan

31 Ekim 2026 Cumartesi

5Gun
0Saat
38Dk

13 planlanmis dovus · Ana Kart: Cody Durden vs Ode' Osbourne

Sonraki UFC etkinlik oranlari

Orta Siklet
ORANLAR
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
Bahis SitesiKropschotKleinLink
Ivibet
1.80
4.25
BetLabel
1.74
4.31
22bet
1.88
4.17
Nitrobet
1.82
4.23
BetRebels
1.76
4.29
En iyi oran Kropschot1.88
Marj-23.6%
En iyi oran Klein4.31

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Kadınlar Sinek Siklet
ORANLAR
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
Bahis SitesiLisboaSzabovaLink
Ivibet
2.20
3.60
BetLabel
2.34
3.46
22bet
2.28
3.52
Nitrobet
2.22
3.58
BetRebels
2.36
3.44
En iyi oran Lisboa2.36
Marj-29.8%
En iyi oran Szabova3.60

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Orta Siklet
ORANLAR
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
Bahis SitesiPetroskiBekoevLink
Ivibet
3.91
1.64
BetLabel
3.85
1.70
22bet
3.99
1.56
Nitrobet
3.93
1.62
BetRebels
3.87
1.68
En iyi oran Petroski3.99
Marj-16.1%
En iyi oran Bekoev1.70

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Tüy Siklet
ORANLAR
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa
Bahis SitesiLeeErosaLink
Ivibet
3.74
2.56
BetLabel
3.88
2.42
22bet
3.82
2.48
Nitrobet
3.76
2.54
BetRebels
3.70
2.60
En iyi oran Lee3.88
Marj-35.8%
En iyi oran Erosa2.60

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Sonraki UFC etkinlik tahminleri

Orta Siklet
TAHMIN
Joe Kropschot
Joe KropschotFavori
VS
Nick Klein
Nick Klein
KropschotKlein
80%20%
KazananKropschot
YontemUD
Guven80%
Kropschot2.70
ORANLAR
Klein5.00

* Istatistiksel analize dayali gosterge oranlari.

Kadınlar Sinek Siklet
TAHMIN
Tainara Lisboa
Tainara LisboaFavori
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
LisboaSzabova
72%28%
KazananLisboa
YontemUD
Guven72%
Lisboa2.20
ORANLAR
Szabova4.25

* Istatistiksel analize dayali gosterge oranlari.

Orta Siklet
TAHMIN
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat BekoevFavori
Azamat Bekoev
PetroskiBekoev
36%64%
KazananBekoev
YontemSUB
RauntR2
Petroski3.95
ORANLAR
Bekoev2.50

* Istatistiksel analize dayali gosterge oranlari.

Tüy Siklet
TAHMIN
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian ErosaFavori
Julian Erosa
LeeErosa
22%78%
KazananErosa
YontemKO
RauntR3
Lee5.30
ORANLAR
Erosa2.40

* Istatistiksel analize dayali gosterge oranlari.

Yaklasan UFC Etkinlikleri

31EKI

UFC Fight Night: Moicano vs. Nolan

31 Ekim 2026 Cumartesi5 planlanmis dovus
Ana Kart: Cody Durden vs Ode' Osbourne
Sinek SikletOrta SikletKadınlar Sinek SikletTüy Siklet
SONRAKI UFC ETKINLIGI
Sinek Siklet
ANA KART16:00 UTC
Cody Durden
Cody Durden
VS
Ode' Osbourne
Ode' Osbourne
Orta Siklet
13:00 UTC
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
Kadınlar Sinek Siklet
13:00 UTC
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
Orta Siklet
13:00 UTC
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
Tüy Siklet
13:00 UTC
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa

Son Sonuclar

Orta Siklet
BITTI
Cam Rowston
Cam Rowston
FT
Abus MagomedovKazanan
Abus Magomedov
Kadınlar Saman Siklet
BITTI
Nicolle Caliari
Nicolle Caliari
FT
Iasmin LucindoKazanan
Iasmin Lucindo
Tüy Siklet
BITTI
Daniel Santos
Daniel SantosKazanan
FT
Bolaji Oki
Bolaji Oki
Hafif Siklet
BITTI
Noah Gugnon
Noah Gugnon
FT
Kody SteeleKazanan
Kody Steele
Orta Siklet
BITTI
Jacob Malkoun
Jacob Malkoun
FT
Abubakar VagaevKazanan
Abubakar Vagaev
Horoz Siklet
BITTI
Asaf Chopurov
Asaf Chopurov
FT
Colby ThicknesseKazanan
Colby Thicknesse
Hafif Siklet
BITTI
Nurullo Aliev
Nurullo Aliev
FT
Grant DawsonKazanan
Grant Dawson
Yarı Ağır Siklet
BITTI
Abdul-Rakhman Yakhyaev
Abdul-Rakhman YakhyaevKazanan
FT
Nikita Krylov
Nikita Krylov
Gercek zamanli guncellenen veriler
13Planlanmis dovusler
8Son 7 gunun sonuclari
0Bu hafta KO/TKO
26 Eki 2026Son guncelleme