Odds UFC 2026

Panduan lengkap laman pertaruhan UFC dan MMA terbaik

13Perlawanan dijadualkan
5Acara Utama
1Acara

ODDS Acara Utama UFC

Berat LalatACARA UTAMA
ODDS
Cody Durden
Cody Durden
VS
Ode' Osbourne
Ode' Osbourne
LamanDurdenOsbourneLink
Ivibet
1.54
4.51
BetLabel
1.48
4.57
22bet
1.42
4.63
Nitrobet
1.56
4.49
BetRebels
1.50
4.55
Odds terbaik Durden1.56
Margin-14.3%
Odds terbaik Osbourne4.63

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat WelterACARA UTAMA
ODDS
Farman Hasanov
Farman Hasanov
VS
Jean-Paul Lebosnoyani
Jean-Paul Lebosnoyani
LamanHasanovLebosnoyaniLink
Ivibet
1.80
2.75
BetLabel
1.74
2.81
22bet
1.88
2.67
Nitrobet
1.82
2.73
BetRebels
1.76
2.79
Odds terbaik Hasanov1.88
Margin-11.2%
Odds terbaik Lebosnoyani2.81

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat WelterACARA UTAMA
ODDS
Jacobe Smith
Jacobe Smith
VS
Randy Brown
Randy Brown
LamanSmithBrownLink
Ivibet
1.32
3.73
BetLabel
1.46
3.59
22bet
1.40
3.65
Nitrobet
1.34
3.71
BetRebels
1.48
3.57
Odds terbaik Smith1.48
Margin-5.6%
Odds terbaik Brown3.73

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Bantam WanitaACARA UTAMA
ODDS
Luana Santos
Luana Santos
VS
Yana Santos
Yana Santos
LamanSantosSantosLink
Ivibet
2.66
4.64
BetLabel
2.60
4.70
22bet
2.54
4.76
Nitrobet
2.68
4.62
BetRebels
2.62
4.68
Odds terbaik Santos2.68
Margin-41.7%
Odds terbaik Santos4.76

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat RinganACARA UTAMA
ODDS
Tom Nolan
Tom Nolan
VS
Renato Moicano
Renato Moicano
LamanNolanMoicanoLink
Ivibet
4.93
2.12
BetLabel
4.87
2.18
22bet
4.81
2.24
Nitrobet
4.75
2.30
BetRebels
4.89
2.16
Odds terbaik Nolan4.93
Margin-36.2%
Odds terbaik Moicano2.30

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

ODDS Undercard

Berat Pertengahan
ODDS
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
LamanKropschotKleinLink
Ivibet
1.80
4.25
BetLabel
1.74
4.31
22bet
1.88
4.17
Nitrobet
1.82
4.23
BetRebels
1.76
4.29
Odds terbaik Kropschot1.88
Margin-23.6%
Odds terbaik Klein4.31

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Lalat Wanita
ODDS
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
LamanLisboaSzabovaLink
Ivibet
2.20
3.60
BetLabel
2.34
3.46
22bet
2.28
3.52
Nitrobet
2.22
3.58
BetRebels
2.36
3.44
Odds terbaik Lisboa2.36
Margin-29.8%
Odds terbaik Szabova3.60

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Pertengahan
ODDS
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
LamanPetroskiBekoevLink
Ivibet
3.91
1.64
BetLabel
3.85
1.70
22bet
3.99
1.56
Nitrobet
3.93
1.62
BetRebels
3.87
1.68
Odds terbaik Petroski3.99
Margin-16.1%
Odds terbaik Bekoev1.70

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Bulu
ODDS
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa
LamanLeeErosaLink
Ivibet
3.74
2.56
BetLabel
3.88
2.42
22bet
3.82
2.48
Nitrobet
3.76
2.54
BetRebels
3.70
2.60
Odds terbaik Lee3.88
Margin-35.8%
Odds terbaik Erosa2.60

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Jerami Wanita
ODDS
Piera Rodriguez
Piera Rodriguez
VS
Talita Alencar
Talita Alencar
LamanRodriguezAlencarLink
Ivibet
4.59
2.46
BetLabel
4.53
2.52
22bet
4.47
2.58
Nitrobet
4.61
2.44
BetRebels
4.55
2.50
Odds terbaik Rodriguez4.61
Margin-39.5%
Odds terbaik Alencar2.58

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Bulu
ODDS
Dakota Hope
Dakota Hope
VS
Francis Marshall
Francis Marshall
LamanHopeMarshallLink
Ivibet
2.92
1.88
BetLabel
2.86
1.94
22bet
2.80
2.00
Nitrobet
2.94
1.86
BetRebels
2.88
1.92
Odds terbaik Hope2.94
Margin-16.0%
Odds terbaik Marshall2.00

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Welter
ODDS
Theodor Berggren
Theodor Berggren
VS
Rodrigo Sezinando
Rodrigo Sezinando
LamanBerggrenSezinandoLink
Ivibet
2.42
2.88
BetLabel
2.36
2.94
22bet
2.30
3.00
Nitrobet
2.44
2.86
BetRebels
2.38
2.92
Odds terbaik Berggren2.44
Margin-25.7%
Odds terbaik Sezinando3.00

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Berat Pertengahan
ODDS
Mickey Gall
Mickey Gall
VS
Zach Reese
Zach Reese
LamanGallReeseLink
Ivibet
2.66
3.14
BetLabel
2.60
3.20
22bet
2.54
3.26
Nitrobet
2.68
3.12
BetRebels
2.62
3.18
Odds terbaik Gall2.68
Margin-32.0%
Odds terbaik Reese3.26

* Odds indikatif. Sentiasa semak odds terkini di laman pengendali.

Laman Pertaruhan UFC Terbaik 2026

1
Logo Ivibet

Ivibet

Curacao eGaming
9.8
Bonus:100% sehingga S$219
Wagering:5x
BitcoinEthereumNetellerCrypto
2
Logo BetLabel

BetLabel

Curacao eGaming
9.7
Bonus:100% sehingga S$146 + 15% pertaruhan percuma sehingga S$146
Wagering:5x
VisaMastercardSkrillCrypto
3
Logo 22bet

22bet

Curacao eGaming
9.6
Bonus:100% sehingga S$178
Wagering:5x
VisaMastercardSkrillCrypto
4
Logo Nitrobet

Nitrobet

Curacao Gaming Authority
9.4
Bonus:100% sehingga 25 mBTC
Wagering:17x
VisaMastercardSkrillCrypto
5
Logo BetRebels

BetRebels

Malta Gaming Authority (MGA)
9.3
Bonus:100% sehingga S$219
EcoPayzKlarnaMastercardCrypto

Keputusan Terkini

24OKT

UFC 333: Volkanovski vs. Evloev

Sabtu, 24 Oktober 20265 perlawanan dijadualkan5 tamat
Berat PertengahanBerat Jerami WanitaBerat BuluBerat Ringan
TAMAT
Berat Pertengahan
TAMAT
Cam Rowston
Cam Rowston
FT
Abus MagomedovPemenang
Abus Magomedov
Berat Jerami Wanita
TAMAT
Nicolle Caliari
Nicolle Caliari
FT
Iasmin LucindoPemenang
Iasmin Lucindo
Berat Bulu
TAMAT
Daniel Santos
Daniel SantosPemenang
FT
Bolaji Oki
Bolaji Oki
Berat Ringan
TAMAT
Noah Gugnon
Noah Gugnon
FT
Kody SteelePemenang
Kody Steele
Berat Pertengahan
TAMAT
Jacob Malkoun
Jacob Malkoun
FT
Abubakar VagaevPemenang
Abubakar Vagaev