Oranlar UFC 2026

UFC ve MMA bahisleri icin en iyi sitelerin eksiksiz rehberi

13Planlanmis dovusler
5Ana Kart
1Etkinlikler

ORANLAR Ana Kart UFC

Sinek SikletANA KART
ORANLAR
Cody Durden
Cody Durden
VS
Ode' Osbourne
Ode' Osbourne
Bahis SitesiDurdenOsbourneLink
Ivibet
1.54
4.51
BetLabel
1.48
4.57
22bet
1.42
4.63
Nitrobet
1.56
4.49
BetRebels
1.50
4.55
En iyi oran Durden1.56
Marj-14.3%
En iyi oran Osbourne4.63

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Welter SikletANA KART
ORANLAR
Farman Hasanov
Farman Hasanov
VS
Jean-Paul Lebosnoyani
Jean-Paul Lebosnoyani
Bahis SitesiHasanovLebosnoyaniLink
Ivibet
1.80
2.75
BetLabel
1.74
2.81
22bet
1.88
2.67
Nitrobet
1.82
2.73
BetRebels
1.76
2.79
En iyi oran Hasanov1.88
Marj-11.2%
En iyi oran Lebosnoyani2.81

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Welter SikletANA KART
ORANLAR
Jacobe Smith
Jacobe Smith
VS
Randy Brown
Randy Brown
Bahis SitesiSmithBrownLink
Ivibet
1.32
3.73
BetLabel
1.46
3.59
22bet
1.40
3.65
Nitrobet
1.34
3.71
BetRebels
1.48
3.57
En iyi oran Smith1.48
Marj-5.6%
En iyi oran Brown3.73

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Kadınlar Horoz SikletANA KART
ORANLAR
Luana Santos
Luana Santos
VS
Yana Santos
Yana Santos
Bahis SitesiSantosSantosLink
Ivibet
2.66
4.64
BetLabel
2.60
4.70
22bet
2.54
4.76
Nitrobet
2.68
4.62
BetRebels
2.62
4.68
En iyi oran Santos2.68
Marj-41.7%
En iyi oran Santos4.76

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Hafif SikletANA KART
ORANLAR
Tom Nolan
Tom Nolan
VS
Renato Moicano
Renato Moicano
Bahis SitesiNolanMoicanoLink
Ivibet
4.93
2.12
BetLabel
4.87
2.18
22bet
4.81
2.24
Nitrobet
4.75
2.30
BetRebels
4.89
2.16
En iyi oran Nolan4.93
Marj-36.2%
En iyi oran Moicano2.30

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

ORANLAR Undercard

Orta Siklet
ORANLAR
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
Bahis SitesiKropschotKleinLink
Ivibet
1.80
4.25
BetLabel
1.74
4.31
22bet
1.88
4.17
Nitrobet
1.82
4.23
BetRebels
1.76
4.29
En iyi oran Kropschot1.88
Marj-23.6%
En iyi oran Klein4.31

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Kadınlar Sinek Siklet
ORANLAR
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
Bahis SitesiLisboaSzabovaLink
Ivibet
2.20
3.60
BetLabel
2.34
3.46
22bet
2.28
3.52
Nitrobet
2.22
3.58
BetRebels
2.36
3.44
En iyi oran Lisboa2.36
Marj-29.8%
En iyi oran Szabova3.60

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Orta Siklet
ORANLAR
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
Bahis SitesiPetroskiBekoevLink
Ivibet
3.91
1.64
BetLabel
3.85
1.70
22bet
3.99
1.56
Nitrobet
3.93
1.62
BetRebels
3.87
1.68
En iyi oran Petroski3.99
Marj-16.1%
En iyi oran Bekoev1.70

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Tüy Siklet
ORANLAR
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa
Bahis SitesiLeeErosaLink
Ivibet
3.74
2.56
BetLabel
3.88
2.42
22bet
3.82
2.48
Nitrobet
3.76
2.54
BetRebels
3.70
2.60
En iyi oran Lee3.88
Marj-35.8%
En iyi oran Erosa2.60

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Kadınlar Saman Siklet
ORANLAR
Piera Rodriguez
Piera Rodriguez
VS
Talita Alencar
Talita Alencar
Bahis SitesiRodriguezAlencarLink
Ivibet
4.59
2.46
BetLabel
4.53
2.52
22bet
4.47
2.58
Nitrobet
4.61
2.44
BetRebels
4.55
2.50
En iyi oran Rodriguez4.61
Marj-39.5%
En iyi oran Alencar2.58

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Tüy Siklet
ORANLAR
Dakota Hope
Dakota Hope
VS
Francis Marshall
Francis Marshall
Bahis SitesiHopeMarshallLink
Ivibet
2.92
1.88
BetLabel
2.86
1.94
22bet
2.80
2.00
Nitrobet
2.94
1.86
BetRebels
2.88
1.92
En iyi oran Hope2.94
Marj-16.0%
En iyi oran Marshall2.00

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Welter Siklet
ORANLAR
Theodor Berggren
Theodor Berggren
VS
Rodrigo Sezinando
Rodrigo Sezinando
Bahis SitesiBerggrenSezinandoLink
Ivibet
2.42
2.88
BetLabel
2.36
2.94
22bet
2.30
3.00
Nitrobet
2.44
2.86
BetRebels
2.38
2.92
En iyi oran Berggren2.44
Marj-25.7%
En iyi oran Sezinando3.00

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

Orta Siklet
ORANLAR
Mickey Gall
Mickey Gall
VS
Zach Reese
Zach Reese
Bahis SitesiGallReeseLink
Ivibet
2.66
3.14
BetLabel
2.60
3.20
22bet
2.54
3.26
Nitrobet
2.68
3.12
BetRebels
2.62
3.18
En iyi oran Gall2.68
Marj-32.0%
En iyi oran Reese3.26

* Gosterge niteliginde oranlar. Her zaman bahis sitesinde guncel oranlari kontrol edin.

En Iyi UFC Bahis Siteleri 2026

1
Logo Ivibet

Ivibet

Curacao eGaming
9.8
Bonus:100% 'e kadar 5,250₺
Wagering:5x
BitcoinEthereumNetellerCrypto
2
Logo BetLabel

BetLabel

Curacao eGaming
9.7
Bonus:100% 'e kadar 3,500₺ + 15% bedava bahis 'e kadar 3,500₺
Wagering:5x
VisaMastercardSkrillCrypto
3
Logo 22bet

22bet

Curacao eGaming
9.6
Bonus:100% 'e kadar 4,270₺
Wagering:5x
VisaMastercardSkrillCrypto
4
Logo Nitrobet

Nitrobet

Curacao Gaming Authority
9.4
Bonus:100% 'e kadar 25 mBTC
Wagering:17x
VisaMastercardSkrillCrypto
5
Logo BetRebels

BetRebels

Malta Gaming Authority (MGA)
9.3
Bonus:100% 'e kadar 5,250₺
EcoPayzKlarnaMastercardCrypto

Son Sonuclar

24EKI

UFC 333: Volkanovski vs. Evloev

24 Ekim 2026 Cumartesi5 planlanmis dovus5 bitti
Orta SikletKadınlar Saman SikletTüy SikletHafif Siklet
BITTI
Orta Siklet
BITTI
Cam Rowston
Cam Rowston
FT
Abus MagomedovKazanan
Abus Magomedov
Kadınlar Saman Siklet
BITTI
Nicolle Caliari
Nicolle Caliari
FT
Iasmin LucindoKazanan
Iasmin Lucindo
Tüy Siklet
BITTI
Daniel Santos
Daniel SantosKazanan
FT
Bolaji Oki
Bolaji Oki
Hafif Siklet
BITTI
Noah Gugnon
Noah Gugnon
FT
Kody SteeleKazanan
Kody Steele
Orta Siklet
BITTI
Jacob Malkoun
Jacob Malkoun
FT
Abubakar VagaevKazanan
Abubakar Vagaev