Zaklady UFC i Bukmacherzy MMA

Kompletny przewodnik po najlepszych stronach do obstawiania UFC i MMA

Strony z licencja MGA/CuracaoPrzetestowane z prawdziwymi wplatamiKursy UFC zaktualizowane 202618+ Odpowiedzialna gra

Najlepsi Bukmacherzy UFC 2026

11+Przetestowani bukmacherzy UFC
6+Lat w oktagonie
24/7Kursy zaktualizowane
18Dostepne jezyki

Gdzie obstawiac UFC w 2026

1
Logo Ivibet

Ivibet

Curacao eGaming
9.8/10
Bonus100% do 645zł
Obroty5x
PlatnosciBitcoin, Ethereum, Neteller
KryptoTak
2
Logo BetLabel

BetLabel

Curacao eGaming
9.7/10
Bonus100% do 430zł + 15% darmowy zaklad do 430zł
Obroty5x
PlatnosciVisa, Mastercard, Skrill
KryptoTak
3
Logo 22bet

22bet

Curacao eGaming
9.6/10
Bonus100% do 525zł
Obroty5x
PlatnosciVisa, Mastercard, Skrill
KryptoTak
4
Logo Nitrobet

Nitrobet

Curacao Gaming Authority
9.4/10
Bonus100% do 25 mBTC
Obroty17x
PlatnosciVisa, Mastercard, Skrill
KryptoTak
5
Logo BetRebels

BetRebels

Malta Gaming Authority (MGA)
9.3/10
Bonus100% do 645zł
ObrotyB/D
PlatnosciEcoPayz, Klarna, Mastercard
KryptoTak
6
Logo Sportaza

Sportaza

Curacao eGaming
9.5/10
Bonus100% do 430zł
Obroty6x
PlatnosciVisa, Mastercard, Skrill
KryptoTak
7
Logo Spinanga

Spinanga

Curacao eGaming
8.9/10
Bonus100% do 645zł
Obroty6x
PlatnosciMastercard, Skrill, Neteller
KryptoTak
8
Logo Fezbet

Fezbet

Curacao eGaming
8.7/10
Bonus100% do 645zł
Obroty6x
PlatnosciBitCoin, EcoPayz, Ethereum
KryptoTak
9
Logo Rabona Casino

Rabona Casino

Curacao eGaming
8.5/10
Bonus100% do 645zł
Obroty6x
PlatnosciVisa, Mastercard, Skrill
KryptoTak
10
Logo Cashed

Cashed

Anjouan Gaming License
9.1/10
Bonus100% do 430zł
Obroty8x
PlatnosciVisa, Mastercard, Skrill
KryptoTak

Jak dzialaja kursy UFC

Po latach spedzonych w klatce moge Wam powiedziec, ze umiejetnosc czytania kursow UFC to fundament, ktory odroznia przypadkowych graczy od tych, ktorzy regularnie znajduja wartosc w zakladach. W Polsce bukmacherzy prezentuja najczesciej kursy w formacie dziesietnym.

Najwazniejsze rynki zakladow UFC obejmuja:

  • Moneyline: prosty zaklad na zwyciezce walki.
  • Metoda zwyciestwa: KO/TKO, poddanie czy decyzja sedziow.
  • Over/under rundy: zaklad na dlugosc walki.
  • Zaklady specjalne: rynki na konkretne wydarzenia w walce.

Status prawny zakladow UFC w Polsce

Wszystkie zaklady na UFC podlegaja nadzorowi Ministerstwa Finansow. Walki UFC sa transmitowane na Polsat Sport i Canal+. Jan Blachowicz, byly mistrz UFC w wadze polciezkiej, jest ikona polskiego MMA. KSW to najwieksza europejska organizacja MMA.

Jak obstawiac UFC: 4 kroki

  1. Wybierz licencjonowanego polskiego bukmachera.
  2. Zarejestruj sie i zweryfikuj konto.
  3. Wplac srodki w PLN (BLIK, przelew, karta).
  4. Analizuj, wybierz rynek i postaw zaklad. Zajrzyj do naszego przewodnika po zakladach MMA.

Rodzaje zakladow UFC

  • Moneyline: najprostszy zaklad.
  • Metoda zwyciestwa: KO/TKO, poddanie lub decyzja.
  • Over/under rundy.
  • Zaklad na dokladna runde.
  • Zaklady na zywo.
  • Zaklady dlugoterminowe (futures).

Analiza zawodnikow i ocena matchupow

Polska ma bogata tradycje MMA. KSW wypelnia stadiony, a Blachowicz, Joanna Jedrzejczyk i Mateusz Gamrot to legendy polskiego MMA. Zwracaj uwage na celnosc ciosow, obrone przed takedownami i ciosy przyjmowane na minute.

Odpowiedzialna gra

Ustal miesieczny budzet i nigdy nie gon strat. Korzystaj z limitow wplat. Po wiecej analiz wracaj na nasza strone glowna.

Zaklady na inne organizacje MMA

Poza UFC oferujemy poradniki i kursy na Bellator, ONE Championship, PFL i wszystkie glowne organizacje.

ZAKLADY MMA →
Nastepne wydarzenie UFC

UFC Fight Night: Moicano Vs. Nolan

sobota, 31 października 2026

4Dni
23Godziny
18Min

10 zaplanowanych walk · Walka wieczoru: Cody Durden vs Ode' Osbourne

Kursy nastepnego wydarzenia UFC

Waga średnia
KURSY
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
BukmacherKropschotKleinLink
Ivibet
1.80
4.25
BetLabel
1.74
4.31
22bet
1.88
4.17
Nitrobet
1.82
4.23
BetRebels
1.76
4.29
Najlepszy kurs Kropschot1.88
Marza-23.6%
Najlepszy kurs Klein4.31

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga musza kobiet
KURSY
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
BukmacherLisboaSzabovaLink
Ivibet
2.20
3.60
BetLabel
2.34
3.46
22bet
2.28
3.52
Nitrobet
2.22
3.58
BetRebels
2.36
3.44
Najlepszy kurs Lisboa2.36
Marza-29.8%
Najlepszy kurs Szabova3.60

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga średnia
KURSY
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
BukmacherPetroskiBekoevLink
Ivibet
3.91
1.64
BetLabel
3.85
1.70
22bet
3.99
1.56
Nitrobet
3.93
1.62
BetRebels
3.87
1.68
Najlepszy kurs Petroski3.99
Marza-16.1%
Najlepszy kurs Bekoev1.70

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga piórkowa
KURSY
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa
BukmacherLeeErosaLink
Ivibet
3.74
2.56
BetLabel
3.88
2.42
22bet
3.82
2.48
Nitrobet
3.76
2.54
BetRebels
3.70
2.60
Najlepszy kurs Lee3.88
Marza-35.8%
Najlepszy kurs Erosa2.60

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Prognozy nastepnego wydarzenia UFC

Waga średnia
PROGNOZA
Joe Kropschot
Joe KropschotFaworyt
VS
Nick Klein
Nick Klein
KropschotKlein
80%20%
ZwyciezcaKropschot
MetodaUD
Pewnosc80%
Kropschot2.70
KURSY
Klein5.00

* Kursy orientacyjne oparte na analizie statystycznej.

Waga musza kobiet
PROGNOZA
Tainara Lisboa
Tainara LisboaFaworyt
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
LisboaSzabova
72%28%
ZwyciezcaLisboa
MetodaUD
Pewnosc72%
Lisboa2.20
KURSY
Szabova4.25

* Kursy orientacyjne oparte na analizie statystycznej.

Waga średnia
PROGNOZA
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat BekoevFaworyt
Azamat Bekoev
PetroskiBekoev
36%64%
ZwyciezcaBekoev
MetodaSUB
RundaR2
Petroski3.95
KURSY
Bekoev2.50

* Kursy orientacyjne oparte na analizie statystycznej.

Waga piórkowa
PROGNOZA
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian ErosaFaworyt
Julian Erosa
LeeErosa
22%78%
ZwyciezcaErosa
MetodaKO
RundaR3
Lee5.30
KURSY
Erosa2.40

* Kursy orientacyjne oparte na analizie statystycznej.

Nadchodzace wydarzenia UFC

31PAŹ

UFC Fight Night: Moicano vs. Nolan

sobota, 31 października 20265 zaplanowanych walk
Walka wieczoru: Cody Durden vs Ode' Osbourne
Waga muszaWaga średniaWaga musza kobietWaga piórkowa
NASTEPNE WYDARZENIE UFC
Waga musza
WALKA WIECZORU16:00 UTC
Cody Durden
Cody Durden
VS
Ode' Osbourne
Ode' Osbourne
Waga średnia
13:00 UTC
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
Waga musza kobiet
13:00 UTC
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
Waga średnia
13:00 UTC
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
Waga piórkowa
13:00 UTC
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa

Ostatnie wyniki

Waga średnia
ZAKONCZONY
Cam Rowston
Cam Rowston
FT
Abus MagomedovZwyciezca
Abus Magomedov
Waga słomkowa kobiet
ZAKONCZONY
Nicolle Caliari
Nicolle Caliari
FT
Iasmin LucindoZwyciezca
Iasmin Lucindo
Waga piórkowa
ZAKONCZONY
Daniel Santos
Daniel SantosZwyciezca
FT
Bolaji Oki
Bolaji Oki
Waga lekka
ZAKONCZONY
Noah Gugnon
Noah Gugnon
FT
Kody SteeleZwyciezca
Kody Steele
Waga średnia
ZAKONCZONY
Jacob Malkoun
Jacob Malkoun
FT
Abubakar VagaevZwyciezca
Abubakar Vagaev
Waga kogucza
ZAKONCZONY
Asaf Chopurov
Asaf Chopurov
FT
Colby ThicknesseZwyciezca
Colby Thicknesse
Waga lekka
ZAKONCZONY
Nurullo Aliev
Nurullo Aliev
FT
Grant DawsonZwyciezca
Grant Dawson
Waga półciężka
ZAKONCZONY
Abdul-Rakhman Yakhyaev
Abdul-Rakhman YakhyaevZwyciezca
FT
Nikita Krylov
Nikita Krylov
Dane aktualizowane w czasie rzeczywistym
10Zaplanowane walki
8Wyniki z 7 dni
0KO/TKO w tym tygodniu
26 paź 2026Ostatnia aktualizacja