Kursy UFC 2026

Kompletny przewodnik po najlepszych stronach do obstawiania UFC i MMA

13Zaplanowane walki
5Walka wieczoru
1Wydarzenia

KURSY Walka wieczoru UFC

Waga muszaWALKA WIECZORU
KURSY
Cody Durden
Cody Durden
VS
Ode' Osbourne
Ode' Osbourne
BukmacherDurdenOsbourneLink
Ivibet
1.54
4.51
BetLabel
1.48
4.57
22bet
1.42
4.63
Nitrobet
1.56
4.49
BetRebels
1.50
4.55
Najlepszy kurs Durden1.56
Marza-14.3%
Najlepszy kurs Osbourne4.63

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga półśredniaWALKA WIECZORU
KURSY
Farman Hasanov
Farman Hasanov
VS
Jean-Paul Lebosnoyani
Jean-Paul Lebosnoyani
BukmacherHasanovLebosnoyaniLink
Ivibet
1.80
2.75
BetLabel
1.74
2.81
22bet
1.88
2.67
Nitrobet
1.82
2.73
BetRebels
1.76
2.79
Najlepszy kurs Hasanov1.88
Marza-11.2%
Najlepszy kurs Lebosnoyani2.81

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga półśredniaWALKA WIECZORU
KURSY
Jacobe Smith
Jacobe Smith
VS
Randy Brown
Randy Brown
BukmacherSmithBrownLink
Ivibet
1.32
3.73
BetLabel
1.46
3.59
22bet
1.40
3.65
Nitrobet
1.34
3.71
BetRebels
1.48
3.57
Najlepszy kurs Smith1.48
Marza-5.6%
Najlepszy kurs Brown3.73

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga kogucza kobietWALKA WIECZORU
KURSY
Luana Santos
Luana Santos
VS
Yana Santos
Yana Santos
BukmacherSantosSantosLink
Ivibet
2.66
4.64
BetLabel
2.60
4.70
22bet
2.54
4.76
Nitrobet
2.68
4.62
BetRebels
2.62
4.68
Najlepszy kurs Santos2.68
Marza-41.7%
Najlepszy kurs Santos4.76

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga lekkaWALKA WIECZORU
KURSY
Tom Nolan
Tom Nolan
VS
Renato Moicano
Renato Moicano
BukmacherNolanMoicanoLink
Ivibet
4.93
2.12
BetLabel
4.87
2.18
22bet
4.81
2.24
Nitrobet
4.75
2.30
BetRebels
4.89
2.16
Najlepszy kurs Nolan4.93
Marza-36.2%
Najlepszy kurs Moicano2.30

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

KURSY Undercard

Waga średnia
KURSY
Joe Kropschot
Joe Kropschot
VS
Nick Klein
Nick Klein
BukmacherKropschotKleinLink
Ivibet
1.80
4.25
BetLabel
1.74
4.31
22bet
1.88
4.17
Nitrobet
1.82
4.23
BetRebels
1.76
4.29
Najlepszy kurs Kropschot1.88
Marza-23.6%
Najlepszy kurs Klein4.31

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga musza kobiet
KURSY
Tainara Lisboa
Tainara Lisboa
VS
Lucia Szabova
Lucia Szabova
BukmacherLisboaSzabovaLink
Ivibet
2.20
3.60
BetLabel
2.34
3.46
22bet
2.28
3.52
Nitrobet
2.22
3.58
BetRebels
2.36
3.44
Najlepszy kurs Lisboa2.36
Marza-29.8%
Najlepszy kurs Szabova3.60

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga średnia
KURSY
Andre Petroski
Andre Petroski
VS
Azamat Bekoev
Azamat Bekoev
BukmacherPetroskiBekoevLink
Ivibet
3.91
1.64
BetLabel
3.85
1.70
22bet
3.99
1.56
Nitrobet
3.93
1.62
BetRebels
3.87
1.68
Najlepszy kurs Petroski3.99
Marza-16.1%
Najlepszy kurs Bekoev1.70

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga piórkowa
KURSY
JeongYeong Lee
JeongYeong Lee
VS
Julian Erosa
Julian Erosa
BukmacherLeeErosaLink
Ivibet
3.74
2.56
BetLabel
3.88
2.42
22bet
3.82
2.48
Nitrobet
3.76
2.54
BetRebels
3.70
2.60
Najlepszy kurs Lee3.88
Marza-35.8%
Najlepszy kurs Erosa2.60

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga słomkowa kobiet
KURSY
Piera Rodriguez
Piera Rodriguez
VS
Talita Alencar
Talita Alencar
BukmacherRodriguezAlencarLink
Ivibet
4.59
2.46
BetLabel
4.53
2.52
22bet
4.47
2.58
Nitrobet
4.61
2.44
BetRebels
4.55
2.50
Najlepszy kurs Rodriguez4.61
Marza-39.5%
Najlepszy kurs Alencar2.58

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga piórkowa
KURSY
Dakota Hope
Dakota Hope
VS
Francis Marshall
Francis Marshall
BukmacherHopeMarshallLink
Ivibet
2.92
1.88
BetLabel
2.86
1.94
22bet
2.80
2.00
Nitrobet
2.94
1.86
BetRebels
2.88
1.92
Najlepszy kurs Hope2.94
Marza-16.0%
Najlepszy kurs Marshall2.00

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga półśrednia
KURSY
Theodor Berggren
Theodor Berggren
VS
Rodrigo Sezinando
Rodrigo Sezinando
BukmacherBerggrenSezinandoLink
Ivibet
2.42
2.88
BetLabel
2.36
2.94
22bet
2.30
3.00
Nitrobet
2.44
2.86
BetRebels
2.38
2.92
Najlepszy kurs Berggren2.44
Marza-25.7%
Najlepszy kurs Sezinando3.00

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Waga średnia
KURSY
Mickey Gall
Mickey Gall
VS
Zach Reese
Zach Reese
BukmacherGallReeseLink
Ivibet
2.66
3.14
BetLabel
2.60
3.20
22bet
2.54
3.26
Nitrobet
2.68
3.12
BetRebels
2.62
3.18
Najlepszy kurs Gall2.68
Marza-32.0%
Najlepszy kurs Reese3.26

* Kursy orientacyjne. Zawsze sprawdzaj aktualne kursy bezposrednio na stronie bukmachera.

Najlepsi Bukmacherzy UFC 2026

1
Logo Ivibet

Ivibet

Curacao eGaming
9.8
Bonus:100% do 645zł
Wagering:5x
BitcoinEthereumNetellerCrypto
2
Logo BetLabel

BetLabel

Curacao eGaming
9.7
Bonus:100% do 430zł + 15% darmowy zaklad do 430zł
Wagering:5x
VisaMastercardSkrillCrypto
3
Logo 22bet

22bet

Curacao eGaming
9.6
Bonus:100% do 525zł
Wagering:5x
VisaMastercardSkrillCrypto
4
Logo Nitrobet

Nitrobet

Curacao Gaming Authority
9.4
Bonus:100% do 25 mBTC
Wagering:17x
VisaMastercardSkrillCrypto
5
Logo BetRebels

BetRebels

Malta Gaming Authority (MGA)
9.3
Bonus:100% do 645zł
EcoPayzKlarnaMastercardCrypto

Ostatnie wyniki

24PAŹ

UFC 333: Volkanovski vs. Evloev

sobota, 24 października 20265 zaplanowanych walk5 zakonczony
Waga średniaWaga słomkowa kobietWaga piórkowaWaga lekka
ZAKONCZONY
Waga średnia
ZAKONCZONY
Cam Rowston
Cam Rowston
FT
Abus MagomedovZwyciezca
Abus Magomedov
Waga słomkowa kobiet
ZAKONCZONY
Nicolle Caliari
Nicolle Caliari
FT
Iasmin LucindoZwyciezca
Iasmin Lucindo
Waga piórkowa
ZAKONCZONY
Daniel Santos
Daniel SantosZwyciezca
FT
Bolaji Oki
Bolaji Oki
Waga lekka
ZAKONCZONY
Noah Gugnon
Noah Gugnon
FT
Kody SteeleZwyciezca
Kody Steele
Waga średnia
ZAKONCZONY
Jacob Malkoun
Jacob Malkoun
FT
Abubakar VagaevZwyciezca
Abubakar Vagaev